niskokaloryczny fotoblog kulinarny z przepisami zdrowymi, smacznymi i dietetycznymi

AUTORKA

poniedziałek, 24 października 2011

   

O sobie mogę napisać w trzech słowach "dietetyk i fotograf w jednym" (w obu przypadkach z pasji i wykształcenia. O swoim pierwszym zawodzie wiedziałam szybciej niż nauczyłam się chodzić. Kocham poświęcać czas, robiąc to co daje mi pełnię satysfakcji. A przy tym, gdy tylko mogę wykorzystać to do innych celów, to jest fantastycznie. I takie jest moje gotowanie. 

O MOJEJ KUCHNI

jako dietetyk, swoją kuchnię mam przesiąkniętą zdrowymi, niskokalorycznymi przepisami. Ale nikt nie powiedział, że w życiu nie można łączyć genialnego smaku z idealną proporcją kalorii i zdrowia, a przy tym od czasu do czasu zejść z właściwej drogi i pozostać tylko przy genialnym smaku. O te zdrowe posiłki dbałam już jako dziecko, nie rezygnując oczywiście z ukochanej czekolady.

O FOTOGRAFII

z fotografią również żyłam od dziecka, najpierw jako obiekt fotografowany, potem jako fotografujący obiekty i Panny Młode (Panów Młodych przy okazji fotografowania Panien Młodych). Uwielbiam fotografować Pary Młode w ich najszczęśliwszym dniu życia. Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zezwalam na ich kopiowanie.

O BLOGU

O prawdziwym fotoblogu kulinarnym marzyłam już od kilku lat. Nigdy jednak nie było na tyle czasu aby zabrać się za stworzenie go. W końcu znalazłam czas i tak oto powstał. Mam wiele przepisów w głowie, ale nigdzie nie są spisane. Pora to zmienić :)))) Zakładki:
BASIC - bez tego ani rusz
DOMOWE WYPIEKI
LIGHTOWNIA
MIĘSNY RAJ
MUFFINIARNIA
SŁODKIE DODATKI
SŁODKIE PRZYSMAKI
WIELKANOC
WŁOSKO-FRANCUSKI ZAKĄTEK
ZIELONO MI
ZUPY


Durszlak.plAkcja: Nie kradnij zdjęć!

Akcja: Nie kradnij zdjęć!

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa. Nie zezwalam na kopiowanie i wykorzystywanie ich.